Wsparcie

Jeżeli masz ochotę w jakikolwiek sposób wesprzeć moją działalność i pomóc w tworzeniu kolejnych treści i materiałów to poniżej udostępniam kilka pomysłów na to w jaki sposób możesz to zrobić. Możesz również pomóc bez wydawania pieniędzy – każda, nawet najmniejsza inicjatywa jest dla mnie wartościowa.

Jak możesz wesprzeć kanał bez wydawania pieniędzy?

Jest kilka sposobów, dzięki którym możesz mnie w ten sposób wesprzeć:

  • polub, subskrybuj mojego fanpage’a na Facebook’u oraz kanał na YouTube. Dzięki temu zwiększę swój zasięg i będę bardziej atrakcyjny dla potencjalnych reklamodawców.
  • Pamiętaj o aktywność.  To tyczy się zarówno fankape’a jak i kanału na YouTube. Oceń film jeśli ci się podobał, to samo pod wpisami na fanpage’u – Like. Pozostaw mały komentarz pod filmem na YouTube ewentualnie pod wpisem na Facebook’u. Polepszysz tym sposobem rankingi w serwisach i sprawisz, że moje materiały będą lepiej widoczne.
  • pozwól na wyświetlanie reklam – Wyłącz AdBlock’a. To tyczy się nie tylko moich materiałów ale również materiałów innych twórców. Przynajmniej jak oglądasz materiały twórców których lubisz. Ja w ogóle nie mam zainstalowanego żadnego AdBlock’a i żyję ;). Nie przeszkadza mi, że czasem pojawi się reklama, a dzięki temu twórcy mają parę groszy więcej.

Dobrowolna Darowizna

  • Dobrowolną darowiznę możesz przekazać klikając w ten przycisk:


Wspólny Projekt Biznesowy. 

Mam te szczęście oraz wielką przyjemność w tym, że mogę się z tobą podzielić moim modelem biznesowym… więcej wkrótce lub na @..

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękuję, ponieważ nie dość, że pomagają przetrwać stronie to bardzo motywują do dalszej pracy i znalezienie czasu na YouTube, mimo pracy i codziennych obowiązków rodzinnych.

Materiały na YouTube oraz na Blogu zawsze pozostaną darmowe mimo, iż zastanawiałem się – (przyznaję się bez bicia), nad wprowadzeniem płatnych kursów. Wolę jednak pozostać przy formie jaka jest obecnie, dzięki czemu mam pewność, że każdy kto będzie potrzebował motywacji lub wsparcia będzie mógł ją otrzymać. Poza tym zauważyłem coś wspaniałego, że im więcej się daje tym więcej do nas przychodzi i mogę to w 100% potwierdzić, a zarazem mam cichą nadzieje, że tą ideą uda mi się zarazić więcej ludzi.